NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Halmar AGUSTIN 2 šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 370 Kč | |
| 3 |
|
Polštář Aloe Sense 50x70 |
skladem
|
590 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar JACKSON deska - dub zlatá, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, šedý dub, HT-F4318 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4318 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, old wood, HT-F4318 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Vitrína
Halmar LINKaSTYLE LS5 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 842 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 196 |
Komoda
Halmar LAMINO KM-1 dub/černá, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 883 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Vitrína
Halmar BULLET W-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Konzolový stolek
Halmar INFERNO dub přírodní - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Halmar ONDA 2D labrador (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 85 cm |
Pohovka
Halmar ROBERTO křeslo rozkládací šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 923 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar AUREA konferenční stolek bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 933 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Relaxační křeslo s elektrickým polohováním
Halmar CROCUS lenoška s funkcí elektrického rozkladu, béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 933 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo s elektrickým polohováním
Halmar CROCUS lenoška s funkcí elektrického rozkladu, popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 933 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar ENRICO zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 944 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
Halmar LAMINO W-1 dub/černá, nohy: černá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 944 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 191 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 200 cm dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
