NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK) |
skladem CEN
|
621 Kč | |
| 2 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, černá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Vitrína
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 194 |
Polohovací křeslo
Autronic béžová, látka, TV-4086 LAN2
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar JORDAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar HALIFAX beton (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Křeslo
Halmar JORDAN béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar VENUS 2 konferenční stolek, bílá mramor / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Knihovna
Jurek Meble ALSY 3 antracit/béžová 63/195/43 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 500 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška: | 195 cm |
Komoda
Halmar MEZO KM4 vícebarevná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Výška (cm): | 100 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS4 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 55.7 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-2 komoda dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Televizní stolek
Halmar MERCI stolek RTV 180 EF černý artisan
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 25 cm |
Křeslo
Halmar SOFT 3 zlatá rám, tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 578 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Natoor Rafael, dub, přírodní olej, kůže Prestige steingrau
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 590 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 tmavý popel (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 192 |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 192 |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Křeslo
Halmar OPTIMA béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar OPTIMA šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
