NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 868 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PACHO sestava, šedá |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 663 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Forte MAREDA MAQV711-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 196 |
Televizní stolek
Halmar ASENSIO-1 180 cm jasně šedá, nohy: černá
2 - 3 týdny
4 999 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 57.00 |
Televizní stolek
Halmar BULLET 180 cm černá, nohy: zlatá
2 - 3 týdny
4 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 58,00 |
Noční stolek
Halmar PAFOS černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 019 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 51 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž (KA-F03 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Sedačka
Autronic AK-322 PINK2 Dvoumístná sedačka, potah starorůžová látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Materiál: | Látka |
Sedačka
Autronic Dvousedačka, potah lanýžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní ods (AK-322 LAN2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Materiál: | Látka |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Materiál: | Látka |
konferenční stolek
Halmar WOODY přírodní
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Dýha |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva deska - dub artisan, nohy - černá (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva deska - bílá, nohy - dub medový (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub lancelot - bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub wotan - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Televizní stolek
Halmar OVO beton tmavě/dub starý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53 cm |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar XARELTO kašmír - dub cremona (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Televizní stolek
Halmar SIENA stolek RTV 150 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
