NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (AF-3002 OAK) |
skladem CEN
|
2 061 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DARIA 240 korpus: dub, přední barva: antracit (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
7 894 Kč |
Celkem 2960 produktů
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek 55x32cm, mdf, bělený dub, AKF-E1012 CRM
skladem CEN
531 Kč
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-223 OLW
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - bílá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - černá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento square Cushion Off-whitte 45x45cm
Poslední kus
ihned k expedici
571 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento Roll Cushion Off-whitte 22x70cm
Poslední kus
ihned k expedici
571 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 22x70 |
| Tvar: | Ovál |
Dvojháček
Kela KL-22748 ALESSIO nerez 18/10 černý 10,0x5,0x6,0cm
skladem
581 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 6 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-215 OLW
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
