NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak, no (83168-14 NAT) |
skladem CEN
|
1 341 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton) |
skladem
|
4 048 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Signal GRAPE černá podnož/béžová Bluvel 40
skladem
1 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-304 WT)
skladem CEN
2 601 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Konferenční stolky
Halmar MANADO sestava černá / přírodní
2 - 3 týdny
3 170 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Přírodní ratan |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 150 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 47 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0159 dub (1031591701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 056 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar GIZA kompozyt - tlenek magnezu, bílá
2 - 3 týdny
3 566 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H117 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor staré dřevo, kov - černý matný lak (ABO-W2124 OLW)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TOLIO travertin, kašmír (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 861 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 90.00 |
| Materiál desky: | Kámen |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
