NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton) |
skladem
|
4 190 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton) |
skladem
|
4 048 Kč |
Celkem 2959 produktů
Polička
Autronic Polička nástěnná, sada 3 ks, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno ve fólii (P-008 SON)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak (DCL-397 LAN2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 30 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-061 OAK)
skladem CEN
130 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 černá / šedá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 šedá / j. šedá
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 bílá / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 941 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Set moderní jídelní stolek se židlemi
Halmar NANDO sestava + 2 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar SMART-1 dub přírodní/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 258 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 59 |
Houpací křeslo
Halmar CASTRO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar ADMIRAL šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINTER kulatý, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Křeslo
Halmar OPTIMA černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Halmar PAXOS KM-1 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
