NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak, no (83168-14 NAT) |
skladem CEN
|
1 341 Kč | |
| 2 |
|
Signal RODOS bílá průměr 50/70 |
skladem
|
3 890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar KWADRO barva dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolek
Halmar BROOKLYN dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
3 444 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOZANO rozkládací, černá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 347 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 140 - 200 |
Konferenční stolek
Halmar MICHELLE bílá / dub zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 690 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | tmavý ořech |
| Materiál desky: | Lamino |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva bílá/šedá
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar ANTILLA sestava černá / kouřové
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: bílá, nohy: bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Konferenční stolek
Halmar FELICIA rám - zlatá, deska - černá mramor (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Barová židle
Halmar H102 černá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TORINO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 713 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar BARRIL 130-170x80x72 cm dub artisan černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-170 |
Křeslo
Halmar BJORN otočné černo-popelavá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
