NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat (HT-430 CAP) |
skladem CEN
|
9 490 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K500 béžová / černá |
2 - 3 týdny
|
2 113 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 námořnická (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar DAKOTA kouřové / přírodní
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Sklo |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO dub medový / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar PALAZZO 150 (3D) černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 150 |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar BONELLO deska - šedá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 375 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Televizní stolek
Halmar SLIDE televizní stolek 200 K bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 židle hořčicová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 BLUE4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kov, černý lak (HT-F4413 OLW)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska šedý mramor, černé kovové nohy (HT-398M GREY)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Konferenční stolek
Halmar LOCA konferenční stolek zelený (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar SORAYA 2 konferenční stolek, nebesky modrá
2 - 3 týdny
3 678 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál desky: | MDF |
Houpací křeslo
Autronic šedá, látka, AK-373 GREY2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
