NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 2 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton) |
skladem
|
4 290 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 2960 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 95 cm |
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, masiv bambus, přírodní odstín a lak (DR-046)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 83 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 GREY)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 GREY)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva bílá matná (P-011 WT)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-225 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Nástěnná polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva černý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 BK)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stůl
Autronic Sada 2 konferenčních stolů o80cm a o60cm, černá keramická deska, černé kovové nohy (AHG-403 BK)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva dub votan
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Hnědá |
Moderní jídelní stůl
Halmar ANTON černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Kancelářská židle
Autronic černá látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 BK3)
skladem CEN
1 791 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá koženka, plast. kříž (KA-F03 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
