NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Signal PRIAM B (malý) skleněný 58x49x38cm |
ihned k expedici
|
2 400 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 131 Kč | |
| 3 |
|
Autronic modrá, sametová látka, AK-303 BLUE2 |
skladem CEN
|
2 890 Kč |
Celkem 2959 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K385 jasně růžová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar SOFT 2o černá rám, jasně šedá
2 - 3 týdny
4 501 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 tmavý popel (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 192 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble I WZ-0169 (1031691701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
20 736 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek 140 dub wotan/dub wotan
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 30 cm |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810hned 45 x 45 cm hnědý
skladem
361 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Houpací křeslo
Autronic růžová, látka, AK-373 PINK2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
