NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 35x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-071 OAK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 2 |
|
Matějovský světle šedé jersey s elastanem 180x200x40 |
skladem
|
1 070 Kč | |
| 3 |
|
Halmar ARMANDO pohovka tmavě zelená |
2 - 3 týdny
|
5 436 Kč |
Celkem 2959 produktů
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-395 SIL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Halmar NARVIK REG1 bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIZIANO rozkládací, deska - jasně šedá / tmavě šedá, nohy - tmavě šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 368 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Televizní stolek
Halmar MURANO dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 340 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 61.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Televizní stolek
Halmar LIVO 180 závěsná s krbem bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SMART dub přírodní/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 609 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170-250 |
Konferenční stolek
Halmar CECILIA bílá mramor / šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Keramika |
Barová židle
Halmar H102 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar KING černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Houpací křeslo
Autronic potah zelená látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 GRN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar MERCURY 3 konferenční stolky sestava, barva: bílá mramor / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 240 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Odkládací stolek
Homestyling KO-HZ1234220 oválný 35 x 53 cm bílá
skladem
649 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kov |
Křeslo
Halmar CEZAR lenoška, béžová
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, kůže, TV-B3980 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
