NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-044) |
skladem CEN
|
790 Kč | |
| 2 |
|
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm |
skladem
|
3 450 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BOLIVAR REG1 regál dub zlatá / černá |
2 - 3 týdny
|
2 195 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 140-180 cm, deska - ořechová, rám - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 140-180 |
kancelářské křeslo
Halmar GONZO 2 růžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Růžová |
Křeslo
Halmar GRIFON 2 krémová / přírodní)
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 hořčicovávelvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 šedá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar ZOOM tkanina šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
1 016 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar LINKaSTYLE LS5 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 842 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 196 |
Matrace
Halmar NEAPOL 200x90x12 cm - barva modrá
2 - 3 týdny
1 392 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 šedá
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka vintage, TV-Q8575 GREY3
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, látka, DCL-F4062 YEL2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
