NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
9 865 Kč | |
| 2 |
|
Halmar VELVA šedá/zlatá |
2 - 3 týdny
|
1 473 Kč | |
| 3 |
|
Halmar B31 bílá-chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 425 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Homestyling KO-A67100080 pr. 39 x 55 cm kov / dřevo
skladem
868 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | Dřevo |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 180x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 566 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 židle šedá
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H96 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Kuchyňská linka
Halmar VIOLA 260 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 638 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Bílá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4416 GREY)
skladem CEN
3 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá, manšestrová látka, AK-L7285 BLUE6
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Sestava moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST 3 sestava stůl + 4 křesla dub přírodní černý
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, šedá, látka, ASB-C3030 GREY6
skladem CEN
3 990 Kč
| Šířka (cm): | 106 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
