NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
Celkem 2959 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
G21 Lima látková, black
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (DCL-438 BR2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar BRODWAY deska - bílá mramor, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar DARWIN cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Konferenční stolky
Halmar OREO sestava dub san remo / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Konferenční stolek
Halmar ALEXANDRA konferenční stolky sestava, černá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah modrá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 BLUE2)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Polička
Autronic bambus, přírodní, AUK-E1016 NAT
skladem CEN
306 Kč
| Barva: | Bambus |
| Hloubka (cm): | 24.5 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
