NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar DINGO růžová |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 2 |
|
Halmar TYRION hořčicová |
2 - 3 týdny
|
4 409 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW) |
skladem CEN
|
620 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
G21 Lima látková, black
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Homestyling KO-A67100080 pr. 39 x 55 cm kov / dřevo
skladem
868 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Konferenční stolek
Halmar ALEXANDRA konferenční stolky sestava, černá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kuchyňská linka
Halmar VIOLA 260 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 638 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Sestava moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST 3 sestava stůl + 4 křesla dub přírodní černý
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, šedá, látka, ASB-C3030 GREY6
skladem CEN
3 990 Kč
| Šířka (cm): | 106 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Polička
Autronic bambus, přírodní, AUK-E1016 NAT
skladem CEN
306 Kč
| Barva: | Bambus |
| Hloubka (cm): | 24.5 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
