NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Servírovací stolerk / regál na kolečkách s úložnými košíky, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-043) |
skladem CEN
|
850 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Konferenční stůl, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3013 OAK) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar ANTICA M deska - bílá mramor, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Obývací stěna
Halmar SNAP dub lefkas/ černá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Šířka (cm): | 175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub lancelot - bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Televizní stolek
Halmar WOOD stolek wotan/antracit (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 48 |
Moderní jídelní stůl
Halmar INFERNO rozkládací dub přírodní - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-300 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma / bílá (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Divoký dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Konferenční stolek
Halmar CANARIA bezbarvá (2 Karton)
2 - 3 týdny
640 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Houpací křeslo
Halmar VASCO šedá
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K292 židle šedá
2 - 3 týdny
681 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S kulatý, travertin
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x70cm, černý mramor, nohy černý kov (AHG-X7227 BK)
skladem CEN
1 990 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Odkládací stolek
Homestyling KO-NB1510540 31x31x61 cm design dřevo
skladem
801 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-2 200 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 071 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-2 180 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
