NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 2 |
|
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej |
skladem
|
3 108 Kč | |
| 3 |
|
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 2958 produktů
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek pr.50x50 cm, deska dřevo, bílý mat. lak, kovové chromované nohy (80135-12 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Materiál desky: | Překližka |
Konferenční stolky
Halmar ELZA sestava, ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | MDF |
Vitrína
Halmar LIMA W-1 bílá / sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 917 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56.8 cm |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar SCALITA konferenční stolek černá mramor / černá/ zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Keramika |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílý plast, šedý MESH a červená látka, plastový kříž, houpací mechanismus (KA-S425 RED)
skladem CEN
2 151 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Kancelářské křeslo
Halmar KITTY růžová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Relaxační křeslo
Halmar JUKON popelavá
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, přírodní, ABO-G1016 OAK (ABO-G1016 OAK)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
