NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 120 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-026 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční, MDF deska šedá s dekorativní hranou divoký dub, černý kov. (CT-613 OAK) |
skladem CEN
|
790 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka šedá (TAB-462 GREY2) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stolek
Halmar ANTICA M deska - bílá mramor, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Obývací stěna
Halmar SNAP dub lefkas/ černá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Šířka (cm): | 175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub lancelot - bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Konferenční stolek
Halmar AFINA S, zrcadlo / zlatá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní stůl
Halmar INFERNO rozkládací dub přírodní - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-300 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma / bílá (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Divoký dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Konferenční stolek
Halmar SWING LAW-1 ořechová/černá, nohy: černá
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Konferenční stolek
Halmar CANARIA bezbarvá (2 Karton)
2 - 3 týdny
640 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar GORETTI konferenční stolek bílá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1818 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
