NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-011 OAK) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 428 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy, podpěrka nohou (KA-C806 PINK)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Vitrína
Halmar JUTA 2D černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 559 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 190 |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 kraft bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 127 cm |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1004 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Křeslo
Halmar MERRY křeslo, krémová
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA sestava, bílá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Konferenční stolek
Halmar GISELA S ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
