NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník bambusový, 3-patrový (DR-025) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou dub artisan černá (2*Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 784 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar JACKSON deska - dub zlatá, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - bílá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTIGE SKID černá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 2 deska - černá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 160-210/90 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 500 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO rozkládací 140-220/80 deska: dub lancelot, nohy: bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 372 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Konferenční stolek
Halmar PAFOS stolek černá mat/ černá mat
2 - 3 týdny
4 288 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 hořčicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar DELGADO hořčicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar SEVILLA deska: dub, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 521 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar GRACJAN barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 993 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80 - 160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Kuchyňská linka
Halmar VIKTORIA 240 korpus: bílá, přední barva: námořnická / bílá (11 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 147 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá/modrá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1818 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Konferenční stolek
Halmar GORETTI konferenční stolek bílá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF Béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 334 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 54.5 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
