NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, černá / světlé dřevo (81870 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Němý sluha, bílý mat / tmavé dřevo (81870 WT) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, černá (83766-02A BK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2943 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-5)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 128 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva třešeň. Baleno v ochranné fólii. (P-002 TR)
skladem CEN
441 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL))
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK)
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON1)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Televizní křeslo
Autronic TV a relaxační křeslo ušák + elektrické polohování, 1 motor 230V 29V, hnědá (TV-1190 BR2)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 361 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Botník
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 64 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Kuchyňská linka
Halmar ELIZABETH 240 korpus: dub sonoma, přední barva: šedá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 147 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Šedá |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 180x200x30
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Tencel |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
