NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá / chrom (83488 WT) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Sada 3 konferenčních stolů, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3008 OAK) |
skladem CEN
|
890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm) |
2 - 3 týdny
|
8 189 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá látka, kříž plastový stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK (WAL))
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Barová židle
Halmar H88 rám - černá, čalounění - hnědá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K409 šedá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H101 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Barová židle
Halmar BORYS LOW bílá / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Bílá |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Křeslo
Halmar AMORINITO XL šedá / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Pohovka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, deska MDF, dekor dub, černý kov (DT-X7117 OAK)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Konferenční stolek
Halmar TALBI konferenční stolek bílá mramor / bílá / zlatá
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar ILARIO, černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 288 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar KAMALA konferenční stolek, přírodní černý
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Závěsné zrcadlo
Eglo 425073 TOAMASINA 80x76 měděná kov
skladem
2 850 Kč
| Barva: | Měděná |
| Výška (cm): | 76 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
