NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 138 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR černá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Katmandu Orbetello 41,5/67/68 dub olej |
skladem
|
4 700 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 černá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar KERRY BIS wenge/tmavě hnědá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Wenge |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně šedá / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar TEKSAS černá - skóra
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kůže |
| Barva detailu: | Černá |
Televizní stolek
Halmar JUTA černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 314 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 55.5 |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H118 šedá
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ROBINSON, béžová mramor / cappuccino / černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 658 Kč
| Barva desky: | Béžová |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 židle béžová
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K459 židle béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Polohovací křeslo
Halmar BARD křeslo tmavě modrá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 203 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar STEVEN černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90cm, MDF+ dýha, odstín dub, kovové nohy, broušený nerez. (HT-W1515 OAK)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Televizní křeslo s elektrickým polohováním
Autronic TV křeslo s elektrickým polohováním, držák telefonu, uložný box, zabudované ovládání, USB-A a USB-C, rotace do 240 (TV-7081 LAN2)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 990 Kč
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
