NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2958 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah čokoládově hnědá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 BR2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 bordó
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar LIMA dub sonoma / bílá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 44 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 512 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Vitrína
G+K Meble I-L WZ-0159 dub (1031597101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 260 bílá (12 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 834 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá |
Houpací křeslo
Halmar BELMIRO šedá
2 - 3 týdny
3 566 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K517 šedá
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO kancelářské křeslo černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM stůl tmavý ořech (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Konferenční stolek
Halmar FARA kompozit - tlenek magnezu, bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540zele 45 x 45 cm zelená
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 120x80 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 791 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
3 290 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
