NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-010 OAK) |
skladem CEN
|
171 Kč | |
| 2 |
|
Forte WHENUA WQND01-M884 dub/bílá (2*Karton) |
skladem
|
5 790 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč |
Celkem 2958 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK (WAL))
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Jídelní stůl z masivu
Spinvalis WALLIS STANDARD 200x100 - dub olej/lak
Doprava zdarma
skladem
14 290 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
kancelářské křeslo
Halmar BALDUR tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 352 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 140 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 263 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 tmavě zelená (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Barová židle
Halmar H88 rám - černá, čalounění - hnědá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Barová židle
Halmar H101 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Barová židle
Halmar BORYS LOW bílá / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Bílá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 židle šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar ILARIO, černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 288 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U58 ,80x82,3x34cm, barva sv.šedá, 1*karton
skladem
2 200 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar HILARIO stůl rozkládací, deska - ořech, nohy - černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 766 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Závěsné zrcadlo
Eglo 425073 TOAMASINA 80x76 měděná kov
skladem
2 850 Kč
| Barva: | Měděná |
| Výška (cm): | 76 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
