NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Signal ATLANTA III dub/ černá 2v1 80x80 cm |
skladem
|
3 070 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR tmavě hnědá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, černá manšestrová látka (TAB-472 BK6) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 2958 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM (KA-Y326 GREY)
skladem CEN
2 390 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (DCL-438 LAN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DENZEL černá
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MODENA 3 šedá velvet (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 741 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE bílá / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H101 námořnická
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | Černá |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-212 OLW)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Konferenční stolek
Halmar NISA konferenční stolek rám - černá, deska - dub zlatá
2 - 3 týdny
1 168 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K494 židle šedá / černá
2 - 3 týdny
2 885 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H101 béžová
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H126 popelavá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 černá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar RANDOM 2 W-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Křeslo
Halmar SEMIR s funkcí elektrického polohování, popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B016 NAT
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K576 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
