NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K247 bílá-dub medový |
2 - 3 týdny
|
1 595 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž (KA-F03 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 tmavě zelená (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 130-180/80 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 214 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar ASENSIO W-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 180 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Křeslo
Halmar FRANCO křeslo béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož (CT-X7034 GREY)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar GATTO šedá
2 - 3 týdny
3 465 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní, 140+40x85, bílá matná MDF deska, černé kovové nohy. (HT-W1630 WT)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 890 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Zrcadlo stolní s osvětlením
Halmar TORANO LED
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 70 cm |
Regál
EURO nářadí 150604 Regál policový, 90 x 45 x 180 cm, dřevotříska, 200 kg
skladem
1 876 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
