NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá matná (P-009 GREY2) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka krémová (TAB-462 CRM2) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 3 |
|
Halmar PACHO sestava, béžová |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K563 ořechová / šedá / černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Halmar NORD komoda dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 38 |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Křeslo
Halmar FOFANA krémová
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Barová židle
Halmar H44 barová židle ořech/krémová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K400 židle černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-S8010 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar NUBIRA nohy - černá, pracovní deska - ořech
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 80x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4108 OLW)
skladem CEN
2 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, šedá, manšestrová látka, AK-L7285 GREY6
skladem CEN
3 231 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar COSMO konferenční stolek, černý
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Sklo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
