NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-12 NAT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AUREA konferenční stolek bílá |
2 - 3 týdny
|
5 933 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Regálový žebřík
Autronic Regálový žebřík, 6 polic, přírodní jedlové dřevo (DR-N131 NAT)
skladem CEN
390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 163 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 béžová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 bílá
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar PAWEŁ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Noční stolek
Halmar PAFOS černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 019 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 51 |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar OSARIO konferenční stolky sestava bílá mramor / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 560 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar NANCY zlatá / transparentní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 845 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Věšák
Autronic Věšák s košem na prádlo, béžový plast. (GD-186 BGE)
skladem CEN
490 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Luxusní ložní povlečení
Pip Studio perkálové povlečení Casa di Pip bílé 140x200 + 70x90 cm
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Křeslo
Autronic ušák, vícebarevná, látka, AK-305B PW2
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, béžová, kůže, TV-B3980 BGE3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
