NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83169 CR) |
skladem CEN
|
1 341 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CASEMIRO deska - bílá mramor, noha - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 938 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Regálový žebřík
Autronic Regálový žebřík, 6 polic, přírodní jedlové dřevo (DR-N131 NAT)
skladem CEN
390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 163 cm |
Barová židle
Halmar H45 jasně dub/černá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar PAWEŁ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Křeslo
Halmar TYRION křeslo černá
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VENOM 160-210/90 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 404 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, krémová látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 CRM2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Televizní stolek
Halmar GRANERO bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 787 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56.7 |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, béžová, kůže, TV-B3980 BGE3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
