NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR bílá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar ALVIN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FIDEL šedá
2 - 3 týdny
2 256 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
kancelářské křeslo
Halmar FREEMAN s podnožkou černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 627 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 béžová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K443 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 šedá
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR 2 s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Regál
Halmar REG10 přírodní / šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 83 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ černá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Regál
Halmar CABOTO 16 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 581 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Komoda
Halmar LOTTA 150 (3D) bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 69 cm |
Konferenční stolek
Halmar LOTTA 60 dub wotan/černá
2 - 3 týdny
2 296 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar BULLET LAW-1 černá, nohy: zlatá
2 - 3 týdny
2 896 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
Křeslo
Halmar CHILLOUT tmavě šedá / dub přírodní / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 448 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar FILO dub medový / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
