NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Signal EGO bílá/dub |
skladem
|
1 241 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stojan na šaty dvouramenný se třemi policemi, černá barva, kov plast, chrom (GD-166 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 2958 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Barová židle
Halmar H45 jasně dub/černá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595901) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 536 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Konferenční stolek
Halmar JULIETA konferenční stolky sestava, černá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar TYRION křeslo černá
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VENOM 160-210/90 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 404 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540pisk 45 x 45 cm písková
skladem
315 Kč
| Typ: | Dekorační |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, krémová látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 CRM2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Plastový regál
Homestyling KO-009000030 3patrový rohový 71 cm bílá
skladem
300 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 71 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K1062 GREY
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Televizní stolek
Halmar GRANERO bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 787 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56.7 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
