NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk |
skladem
|
4 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 727 Kč |
Celkem 2955 produktů
Sedačka
Autronic Dvousedačka, potah lanýžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní ods (AK-322 LAN2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Lanýžová |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, potah šedá látka, permanent contact mechanismus s aretací (KA-Y362 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Barová židle
Halmar H95 béžová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Hnědá |
Televizní stolek
Halmar INDIANAPOLIS I9 tmavý popel
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 53.00 |
Křeslo
Halmar FOFANA krémová
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0315 dub (1033151111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
10 644 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
křeslo
Halmar AMARO olivová
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-214 OLW)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Barová židle
Halmar H95 barová židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S obdelník konferenční stolek, travertin
2 - 3 týdny
1 991 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-S8010 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Sestava dvou konferenčních stolků
Halmar FLAMINGO černá mramor bílá mramor černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pohovka s rozkladem
Halmar PAULINIO popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 164 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Vitrína
Jurek Meble Alsy 4 antracit/ béžová 83/155/43cm
Doprava zdarma
skladem
6 700 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 155 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
