NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-002 SON1) |
skladem CEN
|
414 Kč | |
| 2 |
|
Autronic TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah cappuccino látka, 2 motory (TV-1171 CAP2) |
skladem CEN
|
13 041 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FINO dub wotan / antracit |
2 - 3 týdny
|
1 636 Kč |
Celkem 2954 produktů
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Konferenční stolek
Halmar ANTICA M deska - bílá mramor, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, hořčicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Obývací stěna
Halmar SNAP dub lefkas/ černá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Šířka (cm): | 175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub lancelot - bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Konferenční stolek
Halmar AFINA S, zrcadlo / zlatá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar INFERNO rozkládací dub přírodní - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-300 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma / bílá (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Divoký dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Konferenční stolek
Halmar SWING LAW-1 ořechová/černá, nohy: černá
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar CANARIA bezbarvá (2 Karton)
2 - 3 týdny
640 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, bílá, ABO-G1016 WT (ABO-G1016 WT)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, látka, DCL-F4062 BK2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar QUBIK stůl rozkládací 80-2008076 cm dub artisančerný (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80-200 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
