NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka černá, houpací mechnismus (KA-B1012 BK) |
skladem CEN
|
2 061 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK) |
skladem CEN
|
2 421 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, černý kov (81119 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 2943 produktů
Moderní jídelní stůl
Signal Poprad 80x80 medový/patyna
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
Sedací souprava
Poldem Bali s elektrickým polohováním, pravý roh, látka Forte 44, nohy chrom
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
66 000 Kč
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK (WAL))
skladem CEN
252 Kč
| Barva: | Černá |
| Hloubka (cm): | 24 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka černá, houpací mechnismus (KA-B1012 BK)
skladem CEN
2 061 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK)
skladem CEN
2 421 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 140 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva wenge. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK WAL)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Regál
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 100 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva bílá-vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 WT)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva bílá.Baleno v ochranné fólii. (P-023 WT2)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 90x200 |
| Materiál: | Tencel |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: dub, přední barva: antracit (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 894 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Antracitová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
