NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Set 2 ks stolků,pr.60x34, pr.37x37 cm, deska MDF, 3D dekor divoký dub, kovová drátěná podnož, černý mat (AF-3007 OAK) |
skladem CEN
|
2 511 Kč | |
| 2 |
|
Halmar DINGO šedá-černá |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 3 |
|
Halmar KWADRO barva dub votan |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč |
Celkem 2954 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka krémová COWBOY / chrom (HC-486 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva OŘECH (P-010 WAL)
skladem CEN
171 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Polohovatelné křeslo
Halmar CARLITO rozkládací béžová
2 - 3 týdny
4 887 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Pohovka |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar PAMPA se stoličkami deska: ořech, nohy: černá, konferenční stolek: šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kávový stolek
Halmar CALI s lamelami C8 artisan
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva: | Dub artisan |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 869 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Botník
Autronic Botník, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1014 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar BALROG kulatý stůl, rám - černá, deska- jasně šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821870svhn PU kůže 45 x 45 cm světle hnědá
skladem
285 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K572 krémová
2 - 3 týdny
3 200 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
