NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Konferenční stolek, MDF vysoký lesk bílý / čiré sklo (AHG-402 WT) |
skladem CEN
|
2 790 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
7 457 Kč |
Celkem 2954 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Kuchyňská linka
Halmar IDEA 180 korpus: antracit, přední barva: dub (8 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 304 Kč
| Šířka (cm): | 180 |
| Barva: | Hnědá |
Moderní jídelní stůl
Halmar EDGAR 2 kulatý, deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH síťovina, černá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, nastavitelný podhlavník, potah černá síťovina mesh, mechanika permanent kontakt (KA-R215 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 781 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak (HT-F4413 OAK)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Relaxační křeslo
Halmar PEGAS béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, béžová, látka, ASB-C3034 CRM2
skladem CEN
4 851 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, krémová, látka, ASB-C3030 CRM6
skladem CEN
3 990 Kč
| Šířka (cm): | 186 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Krémová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
