NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ELIZABETH 240 korpus: bílá, přední barva: bílá mat (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
13 147 Kč | |
| 3 |
|
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton) |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2960 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolky
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar VERTIGO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 636 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 192 |
Moderní jídelní stůl
Halmar OSMAN rozkládací, bílá mramor / černá (2p=1szt) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 755 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 židle béžová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. (HT-W1578 SRE)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah růžová manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 PINK2)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Relaxační křeslo
Halmar SCAMPI popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar LEILA 2 konferenční stolek, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, manšestrová látka, DCH-V4009 GREY6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka, TV-B3973 BR2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
