NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom (83213 CR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva tmavě šedý mat, baleno v ochranné fólii (P-013 GREY2) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm |
skladem
|
1 705 Kč |
Celkem 2959 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-011 OAK)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak, no (83168-14 NAT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Televizní křeslo
Autronic TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah hnědá látka v dekoru vintage kůže (TV-4086 BR)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 291 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat (HT-430 CAP)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110-150 |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO Středně šedá jersey s elastanem 100x200x40
skladem
650 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Prostěradlo
Matějovský světle šedé jersey s elastanem 180x200x40
skladem
1 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Halmar MERCURY sestava, rám - stříbrná, sklo - kouřové
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 431 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar TYRION hořčicová
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar AMORINITO XL jasně růžová / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Konferenční stolek
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton)
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Relaxační křeslo
Autronic modrá, sametová látka, AK-303 BLUE2
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
