NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-008 BK) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, bílá (83766-02A WT) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1279 CR) |
skladem CEN
|
801 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - krémová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka stříbrná COWBOY / chrom (HC-486 SIL3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK)
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK)
skladem CEN
1 791 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 80 cm, MDF, barva bílá, baleno v ochranné fólii (P-025 WT)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 120 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-026 BK)
skladem CEN
531 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar ABI černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 919 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 62 cm |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Regál
Halmar BOLIVAR REG1 regál dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 120 cm |
Konferenční stolek
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton)
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
