NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (82646 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, bílý matný lak, nosnost 1 (83168-14 WT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK)
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, 2 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-413 OAK)
skladem CEN
441 Kč
| Výška (cm): | 44 cm |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO Světle šedá jersey s elastanem 100x200x40
skladem
650 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 35x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-071 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 476 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Křeslo
Halmar LUXOR černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 189 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Halmar K500 béžová / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Houpací křeslo
Autronic potah růžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 PINK2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar AUREA konferenční stolek bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 933 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar OPTIMA béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton)
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
