NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá |
2 - 3 týdny
|
5 161 Kč |
Celkem 2960 produktů
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble II WZ-0169 (1031691801) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 596 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
Poslední kus
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Ikona 160x90+60cm Ořech , lak
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
85 200 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE s opěrami imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 500 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Sedací souprava
GMP 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Komoda
Katmandu Simona 3S 90/110/40 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 699 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Zrcadlo
Bizzotto YAMIR D72 zlaté kulaté
Poslední kus
skladem
3 500 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Výška (cm): | 72 cm |
Manželská postel
Novaluna BELLAGIO P0301021, 180x200STD Basic, T3462 A01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 400 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Sedací souprava
Emagra Bangkok/P pravá, látka: Habana light Grey
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 280 Kč
| Šířka (cm): | 288.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
