NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUXOR tmavě hnědá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, černá manšestrová látka (TAB-472 BK6) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
20 169 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Forte MAREDA MAQV711-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 196 |
Komoda
Jurek Meble Ademo 3 kašmír 150/92/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 800 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 92 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q245 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 400 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Komoda
Katmandu Loft Tabacco 90/121/45 dub olej Tabacco ( karton *4 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
34 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Knihovna se zásuvkami
Katmandu Simona 180/90/40 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
29 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Katmandu Simona 3S 90/110/40 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 699 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Pohovka
ARKOS KLARA, látka: Neve 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže cashmere/cashmere nohy
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 500 Kč
| Barva primární: | Kašmír |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
Amara Beds AMIEN 180x200, buk masiv , barva: BK1
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Masiv |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
