NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY) |
skladem CEN
|
3 411 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BUK) |
ihned k expedici
|
414 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton) |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 2960 produktů
Komoda
Dico 120-4Z-AVANTGARDE 997.00-20-dub divoký, medová barva
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 890 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 88 cm |
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Signal HARMONY A tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 55x110 cm
Poslední kus
skladem
3 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
20 169 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello 50/96/95 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/béžová 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Vitrína
Jurek Meble Ademo 1 ořech 52/180/41cm
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 180 |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 30, dubová 1000x400x950cm ( karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Komoda
Karpiš Dita 72 152x45x72cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
48 166 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 72 cm |
Televizní komoda
Katmandu Collodi 60/165/43,5 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
27 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
