NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 909 Kč | |
| 2 |
|
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 379 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AMORINITO XL jasně růžová / zlatá |
2 - 3 týdny
|
6 015 Kč |
Celkem 2960 produktů
Konferenční stolek
casarr RUMA sapphire
Poslední kus
skladem
1 200 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolky
Signal ITALIA II sestava ořech/černý 80x80 cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Rozkládací křeslo
Signal ARES šedá typ 158
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
Poslední kus
skladem
3 400 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Atlas CT-90, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Manželská postel
Serabed MOON 180x200 SB63 - šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 000 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Pohovka
LBO ANGEL 2,5 SF, látka : Pepper 10 Stone
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 900 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Dřevěný jídelní stůl
Gregory Dubový masivní 140x90
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej Tabacco
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Katmandu Monti 39/61/61 dub olej Tabacco (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Pohovka
LBO GRANDE 3FBA, látka LETTO 38
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
ARKOS Wena 3+1+1, látka: Diosa 16
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 225 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
