NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2) |
skladem CEN
|
1 701 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K556 židle černá / zlatá |
2 - 3 týdny
|
3 180 Kč | |
| 3 |
|
Halmar GASPAR krémová |
2 - 3 týdny
|
4 928 Kč |
Celkem 2960 produktů
Odkládací stolek
Dřevotvar TRIANGLE dub masiv 29190
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 980 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Vitrína
Forte GALACTIQUE CNF2R711R-M845 dub / písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 181 |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Komoda
Jurek Meble Ademo 4 ořech 126/92/41cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 92 |
Manželská postel
MW NEX 140x200 dřevo buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Dita 160x90+2x50cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
58 647 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Křeslo
GMP WAGNER 10 Unique 9502/Gibson 9502
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Sedací souprava s rozkladem
GMP OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Konferenční stolek
Karpiš Creativ KS 60x60x45cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 724 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Rohová sedací souprava
ARKOS WALENCJA - pravá strana , látka: Diosa70
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 990 Kč
| Šířka (cm): | 235 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Sedací souprava
LBO ECLIPSE 1HOBKL-E-2KF-PKR, látka: Storm 71 - Blue Sky
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
45 200 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Modrá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
