NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, černá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 BK) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 2 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AGUSTIN 2 šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 370 Kč |
Celkem 2960 produktů
Křeslo
GMP HAVANA 10 Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 990 Kč
| Barva primární: | Cihlová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Noční stolek
Serabed ARIA , látka: SB 37- béžová
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO II ořech / černá mat 90cm
Poslední kus
skladem
2 311 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Konferenční stolek
Signal EOS D, MDF dub Artisan/černá, 60cm
Poslední kus
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U72 terracotta (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 42 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej
Poslední kus
skladem
3 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Sedací souprava
Arkos LEO I-R-II, látka: Cremona 04 - levý roh
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 900 Kč
| Šířka (cm): | 326 cm |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Manželská postel
Gregory Venus 2 180x200 dub - rám
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Creativ 180x90+80cm dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
60 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Věšák
Signal PRIMO dřevo_ buk/černá, 156cm
Poslední kus
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Plast, dřevo |
| Výška (cm): | 156 cm |
Sedací souprava
Dodič RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
LBO ARTE 2FL-BKR Aphrodite 5 DOVE
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Televizní stolek
Katmandu Loft Tabacco 52/200/52 dub olej Tabacco ( karton*4)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 799 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 52 cm |
Křeslo
Nabsul Dublin1 křeslo, látka: Como 1
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Sedací souprava
LBO Kenzo OBKL-2FR látka: Tauro 8204-Espresso
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 900 Kč
| Šířka (cm): | 243 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
