NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Polštář Aloe Sense 50x70 |
skladem
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OAK) |
skladem CEN
|
6 741 Kč |
Celkem 2960 produktů
Konzolový stolek
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm
Poslední kus
skladem
3 450 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Dřevěný rozkládací jídelní stůl
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 016 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
3 990 Kč
| Rozklad: | Ne |
Rozkládací jídelní stůl
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-165 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Křeslo
GMP HAVANA 10 Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 990 Kč
| Barva primární: | Cihlová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal GISELLE růžová typ 236 / syntetická kůže béžová typ 237
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
23 094 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 360 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Noční stolek
Serabed ARIA , látka: SB 37- béžová
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B044 NAT
Poslední kus
skladem CEN
1 521 Kč
| Výška (cm): | 60 cm |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Komoda
Karpiš Creativ 90 160x45x90cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
55 150 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Vitrína
Karpiš Creativ 100x40x190cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
69 129 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Psací stůl
Katmandu Simona II 75/138/55 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
| Šířka (cm): | 137.5 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
