NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, bílá (83766-02A WT) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (AF-3002 OAK) |
skladem CEN
|
2 061 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton) |
skladem
|
4 290 Kč |
Celkem 2814 produktů
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak, no (83168-14 NAT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Psací stůl
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stolek
Signal VANESSA kulatý, kov černá, tvrzené sklo černé, 80x80 cm
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Konzolový stolek
Halmar CARMEN přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Lamino |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Hnědá |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 476 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Křeslo
Halmar LUXOR tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar BACARDI rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 130 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar GASPAR krémová
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Relaxační křeslo
Autronic modrá, sametová látka, AK-303 BLUE2
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište