NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90 |
ihned k expedici
|
890 Kč | |
| 2 |
|
Signal TWIN dub artisan/černá |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 YEL4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar LOPEZ kulatý, dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Křeslo
Halmar JAMAL olivová (1p=1szt)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA S deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 220 bílá (8 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 714 Kč
| Šířka (cm): | 220 |
| Barva: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar FABIO kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 530 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SORBUS stůl rozkládací, deska - bílá, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 292 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100-200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 220x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1822 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 220.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Tutti i Fiori Dark Blue140x200+70x90
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
